ХИТ НА ИНТЕРНЕТ: Водител се исплашил од бубачка при пренос во живо!

Еден новинар стана хит на интернет, поради смешната реакција откако бубачка му прелетала во кадар додека вршел пренос во живо.Во програмата во живо често се случуваат смешни ситуации. Така, водителот на временската прогноза во Сан Диего, Бред Вилис, стана хит на интернет откако за време на јавувањето во живо му влетала бубачка во кадар.
Водителот не можел да ја контролира својата реакција и преплашено бегал од неа.
На неговите колеги им се допаднала оваа реакција и одлучиле да ја објават на Јутјуб.Во програмата во живо често се случуваат смешни ситуации. Така, водителот на временската прогноза во Сан Диего, Бред Вилис, стана хит на интернет о

Пронајдете не на следниве мрежи: