Ознака: Александра Пријовиќ

Сцена

Најпровокативно издание на Александра Пријовиќ до сега

После породувањето, пејачката Александра Живојиновиќ многу брзо му се врати на својата работа, снимањето и настапите. На ова мајка ништо не и паѓа тешко, па ниту целоноќното дружење со својата […]

Сцена

Александра е вистинска убавица, но сега погледнете како изгледа нејзината мајка

Александра Пријовиќ е една од најпопуларните пејачки и за кратко време ги освои срцата на сите. Таа порасна заедно со својата мајка Борка Михајловиќ, која од нејзиниот татко Недељко Пријовиќ […]

Сцена

„Ти грижи си се за детето” – Брена со интересен совет до снаата Пријовиќ

Лепа Брена откри дека не е искусна во кујна, но дека нејзиниот соруг Боба Живојиновиќ многу добро готви, па откри каков совет и дала на Пријовиќ која е тазе мајка […]

Сцена

Бившиот на Пријовиќ се жени за фаталната водителка од ТВ „Хепи“

Бившото момче на Александра Пријовиќ, нејзиниот колега фолк пејачот Љубо Перуќица откри дека се жени. Тој ќе застане на лудиот камен на 10 октомври и ќе го каже судбоносно „да“ […]

Сцена

24-от роденден ќе го памети долго- кога ќе го видите домот на Александра Пријовиќ за нејзиниот роденден ќе останете без текст

Пејачката Александра Пријовиќ вчера го прослави својот 24-ти роденден, а со фановите ги сподели најсреќните мигови од нејзиниот роденден. На нејзина адреса пристигнале многу подароци во вид на цвеќе, балони […]

Сцена

Длабок шлиц и бујно деколте: Александра Пријовиќ ја засени невестата на синот на Ѓукановиќ

Александра Пријовиќ се појави на свадбата на синот на Мило Ѓукановиќ и ги собра сите погледи кон себе. Со самата нејзина појава таа блесна. Облечена во фустан со длабок шлиц […]

Сцена

Александра ги остави сите без здив: Во вакво секси издание досега се нема појавено

Слатка, мила и згодна. Вака до сега се опишуваше изгледот на Александра Пријовиќ. Но, со новите фотографии пејачката ги излуде сите. Никогаш не била посекси.   View this post on […]

Сцена

Сите ја знаат мајката на Пријовиќ- пејачката сега го покажа татко ѝ Недељко

На сите им е веќе познато како изгледа Борка, мајката на српската пејачка Александра Пријовиќ, а сега го покажа и својот татко. Таткото на Александра се вика Недељко, а како […]