Ознака: бегство

Видео

Влезе окован со синџири во машина за перење алишта: Она што се случи подоцна ќе ве остави без зборови!

Модерното време донесе нови начини за забавување на публиката, а магионичарите и егзибиционистите постојано изнајдуваат нови и кретаивни начини за да ги истакнат своите вештини.Овој авантурист навистина ги помина сите […]

Видео

ВИДЕО: Со голи раце ги скрши лисиците и избега од полициска станица!

Алонсо Перез (25) од Лас Вегас уапсен е и осомничен за убиството на 31-годишниот Мохамед Робинсон. Но, додека Перез бил во собата за испрашување, успеал да ги скрши лисиците и […]

Контроверзни фајлови

КОНЕЧНО ДОКАЖАНО: Хитлер не се самоубил, туку избегал и умрел од старост!

Иако официјално се знае дека Хитлер и неговата жена Ева Браун се самоубиле за да не ги фатат, освен недостатокот на факти, и најновите детални истражувања сега потврдуваат дека тие […]