Ознака: девојче

Љубов и секс

Момче и девојка тврдат дека воделе љубов на Кеопсовата пирамида

Египетската полиција отвори истрага откако на социјалните мрежи се проширија фотографии и видеа од двојка од Данска на врвот на Кеопсовата пирамида во Гиза. Момчето и девојката тврдат дека наводно […]

Македонија

Куче касна двегодишно девојче

Вчеравечер 27-годишната Н.Ц. од Скопје пријавила дека претходниот ден околу 20:00 часот, на ул.„Козле“, нејзината двегодишна ќерка била касната од куче. Веднаш потоа сопственичката, жена на возраст од 50-60 години, […]

Занимливости

Таа има 25 имиња, нема шанси да запомните како се вика

Десетгодишната Вилоу Саливан од Англија има дури 25 имиња… и тоа туѓи. Станува збор за тоа што таа потекнува од семејство во коешто постои традиција меѓу имињата и презимињата, како […]

Занимливости

ДЕВОЈЧЕ ОБЈАСНУВА ЗОШТО КАЖАЛА НА УЧИЛИШТЕ ДЕКА НЕЈЗИНИТЕ ОДГЛЕДУВААТ МАРИХУАНА

Едно слатко девојче го преплашило својот татко, откако тој добил повик од нејзината учителка. Не, таа не била фатена на дело како препишува, како се тепа со соученици, или пак, […]

Вести

Свештеник сексуално злоставувал 11 годишно девојче, а за тоа го криви ѓаволот

Италијански свештеник е обвинет за сексуално злоставување на 11 годишно девојче во автомобил, кажал дека „мислел дека детето е постаро“, и дека тоа го направил зошто „ѓаволот го натерал“. Отецот […]

Занимливости

Четири метри долгиот питон тргна по девојчето, таа го погледнала и погалила

Целиот свет е во неверување откако на интернет се појави видео на кое што се гледа како девојче си игра со четири метри долг питон. Ед Такоа на Фејсбук објави […]

Љубов и секс

Сите коишто сте веќе заљубени веднаш проверете: ова се знаци дека тој е “вистинскиот“

Сите коишто сте веќе заљубени веднаш проверете: ова се знаци дека тој е “вистинскиот“ Денес е многу тешко да се пронајде квалитетен партнер или барем така изгледа кога ќе сме […]

Вести

Страшна несреќа во Скопје – 5 годишно девојче е прегазено

Страшна несреќа се случила вчера околу 16:00 часот на улицата „1“ во село Студеничани, скопско. Како што информираат од МВР патничко возило „БМВ“ со скопски регистарски ознаки, управувано од 40-годишниот […]

Сцена

Откако трагично загуби неколку бебиња познатата српска пејачка стана мајка

Откако неколку пати отворено зборуваше во јавноста за болното губење на бебињата, познатата српска пејачка Слаѓа Алегро денеска роди девојче. Породувањето на пејачката поминало во најдобар ред, а таа роди […]