Ознака: Орландо Блум

Сцена

Кети Пери се породи! Она што го стори со Орландо Блум веднаш по породувањето го воодушеви светот

Кети Пери (35) го роди своето прво дете, девојче кое таа и нејзиниот свршеник Орландо Блум (43) го именуваа Дејзи Дов! Убавата пејачка се породи во средата, 25 август, а […]

Фото

Протекоа НЕЦЕНЗУРИРАНИ ФОТОГРАФИИ: Еве колку навистина е ГОЛЕМА „гордоста“ на Орландо Блум!

По прв пат, без „прекривка“, можете да  го  видите Орландо  Блум како од мајка роден, и  да се уверите колку  навистина е надарен. Откако  се појавија фотографии  од голиот Орландо […]

Сцена

Миранда Кер вели дека Орландо ѝ признал дека се срами од фотографиите каде што е гол

Сите ги видовме фотографиите од одморот на Орландо и Кејти во Италија, каде тој весла на даска за сурфање целосно гол.Миранда Кер, изјавила дека нејзиниот поранешен сопруг ѝ кажал дека […]

Сцена

Орландо Блум најави шокантна новост за неговата врска со Кејти Пери

Орландо штотуку ја изненади јавноста со шокантната изјава дека планира да ја побара Кејти за жена.Тие признаа дека се пар на доделувањето на Златните Глобуси оваа година, и веќе разговараат […]

Сцена

Без цензура: Еве колку навистина е ГОЛЕМА „гордоста“ на Орландо Блум!

По прв пат, без „прекривка“, можете да  го  видите Орландо  Блум како од мајка роден,и  да се уверите колку  навистина е надарен.Откако  се појавија фотографии  од голиот Орландо Блум, на […]

Сцена

Дали е можно да му е ТОЛКАВ? Светот полуде по ПЕНИСОТ на Орландо Блум!

Орландо Блум е фотографиран  целосно гол во Италија, а интернетот експлодира од коментари.За време на одморот во Италија , Орландо Блум направи хаос кога се соблече гол, а денес целиот […]