Ознака: партнери

Љубов и секс

За време на секс овој детаљ ќе ви открие дали партнерот ве изневерува

Гласините, фотографиите или секс видеата и на тоа сличните материјали не се единствениот начин да откриете дали партнерот ве изневерува. Имено, едно американско истражување вели дека силината на стенкањето за […]

Љубов и секс

Внесете свежина со нежно допирање по телото на партнерот

За добра масажа најважна е подготовката. Значи, пред се, направете атмосфера, пуштете тивка и релаксирачка музика, изгаснете го светлото, запалете миризливи свеќи … На ред е креветот – ставете некоја […]

Љубов и секс

Јарците можат да сексаат цела ноќ, а Стрелците сакаат во природа

Ве интересира ли како да заведете Девица, како да запалите Риба, ви откриваме каков е сексот со Водолиите и каде треба да ја погалите Вагата Овен Ставете му до знаење […]