Ознака: работа

Сцена

Се вработи Стефани од Големиот Брат: Не, не е шега, навистина ТАМУ работи!

Сплитската вампирка и поранешна натпреварувачка во минатогодишната сезона на Големот Брат се вработила на Ластово во текот на сезоната.Малдата Стефани Баниќ ја поминме по  сексот со Ервин, живописниот речник и  […]

Вести

Груевски: Прогнозата на Светска банка за раст е резултат на мерките што ги презема Владата

Растот на економијата од 3,7 отсто што го прогнозира светска бакна за Македонија за годинава е одлична вест и резултат на мерките што досега ги преземала Владата кои даваат отпор […]

Занимливости

Интернет хит: Гледал порно на работно место

 Џејмс П. Гледајќи низ прозорецот од својот стан забележал работник од компанијата која се наоѓала од спротива на неговиот стан, како гледа порно филмови во  неговото работно време. Одлучил  настанот […]