Ознака: танц

Видео

Го ЗАЛУДЕ интернетот со ЖЕЖОК ТАНЦ на свадба! Кога ќе видите како МЕША ќе останете без здив

На оваа свадба нема некој кој не се загледал во нејзиното телоАтракивна девојка со својот танц ги заведе сите присутни, а кога ќе видите како  меша , се ќе ви […]

Инстаграм

ГО ПОКОРИ ИНСТАГРАМ: Незаборавен танц на познат италијански бизнисмен!

Италијанскиот бизнисмен Џанлука Вачи и неговата сопруга, манекенката Џорџа Габриеле, знаат како да се забавуваат на одмор.Нивните видео записи од одмор, воодушевија милиони луѓе. Џанлука (48), секојдневно споделува видеа и […]

Видео

НАЈЕМОТИВНОТО ВИДЕО НА СВЕТОТ! Станал од инвалидска количка за да го одигра првиот свадбен танц!

Нема човек, кој на ова видео нема да заплаче. Наскоро ќе ви биде јасно зошто.Ова момче е вистински херој, а неговата избраница не е помалку храбра. Имено, на нивната љубов […]

Видео

ВИДЕО: За време на секси танц во бикини, ја ставила раката во гаќичките

Прекрасниот летен ден на оваа јахта, екипажот одлучи да го зачини со еден секси танц дуел. Главните ликови се една убавица и малку пополнет маж. До моментот кога  танчерката ја […]

Сцена

Видео: Згодната Аделина повторно покажа малку повеќе

Аделина Таири заедно со својот партнер Ванчо Ангелески, повторно воодушевија нa сцената во втората епизода од шоуто „Танц со ѕвездите“, кое се емитува на националната телевизија. Погледнете го видеото и […]