Ознака: тепачка

Балкан

ВИДЕО: Претепан професор заврши на Клиника со потрес на мозокот!

Професорката по филозофија Александра Милојевиќ, наводно е причината поради која е претепан професорот Горан Херлинг во гиманзијата Михајло Пупин во Панчево.Како што дознава српски „Блиц“, професорот истиот ден Александра ја […]

Видео

Човек со бизарна маска се фрли под автомобил и доби ќотек-ВИДЕО

Видеото е снимено од страна на лице кое има поставено камера во својот автомобил.Настанот се случува во Русија, и никому не му е јасно зошто маскираниот човек се фрла пред […]

Црна хроника

ТЕПАЧКА во затворот во Штип, има повредени

Командир на смена во Затвор Штип вчера околу пладне пријавил физички напад над затвореникот С.М. од Скопје од страна на повеќе осуденици кои му нанеле видливи повреди.Полициски службеници излегле местото […]

Сцена

ПЕЈАЧ ПРЕТЕПАН НА ЗАБАВА: Забележав дека двајца мажи трчаат накај мене…

Пејачот Митар Мириќ бил претепан додека пеел на една приватна забава во влизина на Вараждин во Хрватска.Две пијани момчиња најпрво го бутнале телохранителот, па потоа го удриле фолкерот во глава. […]