Ознака: тепачка

Сцена

ГАСТОЗ УАПСЕН БИДЕЈЌИ ЈА ПРЕТЕПА ДЕВОЈКАТА: Еве како Зорица одговорила на ќотекот!

Скорешниот учесник во „Парови“, Ненад Маринковиќ Гастоз, наводно ја претепал својата девојка и учесничката во истото ријалити шоу Зорица Дукиќ, поради што наводно бил и приведен. Но, Зорица тоа го […]

Видео

НЕРВОЗНИ ГОСТИ: Масовна тепачка за чипс и сос!

Масовна тепачка избила во ресторан во Далас, поради чипс и сос. Се започнале жени…Во мексикански ресторан во Далас, Тексас, избила масовна тепачка поради бизарна причина… Насилниците полуделе кога намесно зелена […]

Сцена

ХАОС ВО СТУДИОТО: Се степаа пејачка и татко на старлета!

Атмосферата од Лисовиќи се премести во студиото во Шимановци, а главни актери во пресметката во студиото биле Сашка Каран и таткото на Цеца Јовановиќ, Раде.При телефонско вклучување, гледачка го нападнала […]

Црна хроника

Скопјанец брутално бил претепан со пендреци во кафуле во Лептокарија

Триесет и едно годишниот В.П. од скопско Рашче вчера бил физички бил нападнат од неколку лица во кафе бар во ТЦ „Лептокарија“.-Во наведеното време пријавителот заедно со ќерка на негов […]

Видео

Тепачка меѓу проститутки во Мадрид за територија. Некои завршија без облека!

Станарите на Мадрид имаат голема мака со проститутките, кои за да си обезбедат поубаво место за привлекување муштерии, често влегуваат во жестоки расправии.Неодамна станарите на Мадрид ги разбуди жестока тепачка […]

Црна хроника

ХАОС во Скопје: Цело семејство во масовна тепачка

Цело семејство учествувало во тепачка во Скопје.На 10.06.2016 година околу 23:00 часот во Скопје, на ул.„Вашингтонска“, додека Н.Е.Х.(50) седел во неговиот дом заедно со неговата сопруга Л.Х.(46) и неговиот син […]

Политички партии Црна хроника

Претседателот на УМС Бутел и советник во општина Бутел Дарко Костовски, учестувал во тепачка во Драчево

ЖЕСТОКА ТЕПАЧКА СО ОСУМ УЧЕСНИЦИ: Претседателот на УМС Бутел и советник во општина Бутел и во исто време и советник во кабинетот на Диме Спасов, Дарко Костовски, учестувал во тепачка […]