Ознака: хит

Занимливости

Новиот хит на Psy има 100 милиони прегледувања на YouTube

 Новиот спот на јужнокорејската музичка ѕвезда Psy во средата ја надмина границата до 100 милиони прегледувања на интернет ресурсот за размена на видео материјала YouTube откако се појави минатиот викенд, […]

Мода

Нов хит: „ Слаби“ фармерки

Модниот бренд „ American Eagle “ ја претстави новата линија фармерки под името слаби фармерки. Иако многу мислат дека се работи за уште еден маркетинг трик, овие фармерки се многу […]