Ознака: шунка

Кулинарство

Пробајте ги овие лиснати пакетчиња со шунка!

Овие крцкави солени залачиња се идеални за појадок, вечера или како предјадење Состојки: 500 г замрзнато лиснато тесто 12 правоаголни листови шунка 200 г моцарела 1 јајце сусам Приготвување: 1. […]