Ознака: јутјуб

Сцена

Цеца доминира! Собори рекорд на Јутјуб!

Колкава ѕвезда е Цеца, докажува новиот рекорд, кој го поставила на Јутјуб!Цеца стана првата ѕвезда на Балканот, која има преку 500.000 претплатници на својот официјален канал. За новиот успех, сигурно […]

Фото

Александар Ружин попопуларен од Цеца во моментов на Јутјуб

Императорот Александар Ружин одлучи да го освои светот, но пред да загризе толку голем залак, реши прво да го зголеми влијанието на Балканот.Откако љубовната порака на Александар и неговата избраничка […]

Занимливости

Новиот хит на Psy има 100 милиони прегледувања на YouTube

 Новиот спот на јужнокорејската музичка ѕвезда Psy во средата ја надмина границата до 100 милиони прегледувања на интернет ресурсот за размена на видео материјала YouTube откако се појави минатиот викенд, […]