Ознака: џенифер лопез

Сцена

Дури и во вакво издание Џенифер изгледа одлично!

Овој период без натрупани професионални обврски, Џенифер Лoпез го користи за да се посвети на семејството. 50-годишната пејачка и 12-годишните близнаци Ема и Макс беа фотографирани додека ги шетаа двете […]

Сцена

„Како смееш да бидеш толку згодна“: Џенифер позира во костим за капење и провоцира

Џенифер Лопез повторно докажува дека годините за неа претставуваат само број. Нејзината нова фотографија на Инстаграм ги воодушеви следбениците кои дури и ја прашаа: „Како смее да биде толку згодна?“. […]

Сцена

Џенифер Лопез откри дали коронавирусот ќе и ја одложи свадбата

Пејачката и актерка Џенифер Лопез гостуваше во најновата епизода на шоуто на Елен Деџенерис и зборуваше за нејзините планови за свадба и актуелната пандемија. Деџенерис ја праша дали изолацијата влијаела […]

Сцена

Не покажа ни парче гола кожа, а изгледа брутално секси: Ова го може само Џенифер

Џенифер Лопез беше гостинка на турнејата на Опра Винфри, на тема „Твојот живот во фокусот“. На настанот во Инглвуд, Калифорнија, 50-годишната пејачка и актерка изгледаше прекрасно во жолт стајлинг. Модерниот […]

Сцена

Џенифер Лопез првпат во јавност без перика, вака изгледа со својата природна коса

Папараците ја фотографирале Џенифер Лопез како заминува на тренинг, но овој пат во потполно различно издание. Имено, таа првпат во јавност се појави без својата перика, односно ова е првпат […]

Сцена

Џеј Ло никогаш посексапилна – длабок шлиц и уште подлабоко деколте…

Многумина се согласни дека латино дивата Џенифер Лопез е една од најубавите жени на светот. Таа неодамна била на некоја прослава за која видливо е дека многу се потрудила за […]

Сцена

Вереникот не се одвоил од неа: Џенифер Лопез се појавила во издание во кое ретко може да ја видиме!

Џенифер Лопез се појавила на модна ревија со вереникот Алекс Родригез, а со својот изглед направила сите да гледаат во неа, наместо во моделите. Родригез не се одвојувал од Џенифер, […]

Сцена

Џенифер Лопез, имаш стилска двојничка во Македонија

Неодамна пишувавме за супер тандемот мајка и ќерка од Скопје, кои на Инстаграм се вистинска сензација со оглед на нивните секогаш досетливи, шарени и симпатични објави на профилот @sparklydaughter. Низ […]

Сцена

Џенифер Лопез за влакно избегна несреќа

Пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) блескаше на премиерата на нејзиниот нов филм „Хастлерс“ на Филмскиот фестивал во Торонто. Сепак, една сцена во киносалата ги шокираше нејзините фанови. Имено, додека […]

Сцена

Џенифер Лопез за влакно избегна несреќа на премиерата (ВИДЕО)

На премиерата на нејзиниот нов филм “Хастлерс“ на Филмскиот фестивал во Торонто познатата американска актерка, поп-пејачка и танчерка, Џенифер Лопез буквално блескаше. Сепак, една сцена во киносалата ги шокираше нејзините […]