Видео: Најлошата просидба на сите времиња: Можеби сакаше девојката да каже „НЕ“?

Запросувањата во главно се романтични, емотивни и интимни – но не и во случајот на Алек Велс и Кетрин Канипе од Лос Анџелес. Тој знаел дека не може да се вери со Кетрин туку така, па сакал да организира нешто посебно, а знаејќи дека таа е опседната со хорор филмови, одлучил да се претвори во ликот од нејзиниот омилен хорор филм. И да ја пресретне на улица.Кетрин минатата година во октомври, пред Ноќта на вештерките, шетела по улицата на која е сниман култниот хорор филм „Ноќта на вештерките“. А потоа зад ќошот излета човек претворен во морбидниот Мајкл Мајерс!
На неа инаку, ова и е омилен филм, но не ни можела да претпостави дека момчето на ваков начин ќе ја преплаши. Прво вресна и застана во место, а потоа полека се доближи до аголот од кој излезе страшниот Мајкл Мајерс и сфати дека тоа всушност е Алек и дека клечи на едно колено нудејќи и веренички прстен.
Изненадена Кетрин падна на колена и почна да плаче, што од страв, што од стрес, што од среќа…
Што мислите, ја прифати ли понудата?
Погледнете на следната страна:

Сепак рече ДА!
Ова лесно може да се каже дека е една од најлошите проседби кои ги видел Интернетот, а сите коментираат дека Алек го направил сето ова надевајќи се дека Кетрин ќе каже НЕ. Ако тоа му бил планот, не му помина баш најдобро!Кетрин минатата година во октомври, пред Ноќта на вештерките, шетела по улицата на која е сниман култниот хорор филм „Ноќта на вештерките&ldq

Пронајдете не на следниве мрежи: