Видео: Најлошо изведениот седмерец на сите времиња!

Loading...

Семиков го изведе најсмешниот седмерец.Ракометарите на Весзпрем во четвртокот во двобојот од Лигата на шампионите гидекласираа Мотор од Запорожје со 44:27.
Имено, оваа е најсмешно изведениот седмерец на сите времиња. Дури и голманот не можеше да се воздржи. Погледнете…Ракометарите на Весзпрем во четвртокот во двобојот од Лигата на шампионите гидекласираа Мотор од Запорожје со 44:27.
Имено, оваа е на

loading...
Loading...