ВИДЕО: Реакција на ДЕТЕНЦЕ на песната „HELLO“ од Адел!

Милиони обожаватели на Адел копнееја за нова музика од британската пејачка, а кога се врати на сцената, не остави сите без зборови. Но, оваа реакција на малото детенце дефинитивно ќе ве разнежни.Најслатко суштество!Најслатко суштество!

Пронајдете не на следниве мрежи: