Еве како изгледа вилата на Анастасија и Немања во Севиља: Во дворот имаат огромен базен! 

Анастасија Ражнатовиќ со нејзиниот избраник Немања Гудељ живеат во Севиља, каде тој игра фудбал. Тие на своите профили на Инстаграм неретко објавуваат фотки од нивниот луксузен дом кој изгледа како од бајките…

Ражнатовиќ и Немања живеат во вила која има базен во дворот, а во нивната спална соба се наоѓа огромен кревет.
Инаку, младата музичка ѕвезда Анастасија вчера го прослави својот 25 роденден, а нејзиниот избраник Немања, со кого чекаат ќерка, и приреди изненадување

Пронајдете не на следниве мрежи: