Жан Митрев со реакција: Терористот од Германија не е мојот син

Loading...

Жан Митрев со реакција: Терористот од Германија не е мојот син

„Тоа не е мој син! Случајно има исто презиме како моето“.

Сепак не е јасно дали не се во сродство или со ова господинот Жан Митрев се оградува од постапките на својот син?!

Германски медиуми објавија дека неговиот татко е познат кардиохирург од Македонија, неговата мајка е медицинска сестра, а неговата сестра одлична ученичка и успешна ракометарка во Хесен. Ова секако наведува дека Митрев е сепак таткото…

Претходно објавивме дека: Во ноември минатата година германската полиција уапси три лица на возраст од 24, 22 и 21 година. Двајца од групата се од Турција додека Филан е од Македонија. Тој е син на Жан Митрев од првиот брак. За тоа прочитајте повеќе тука:

 

Му се суди за тероризам на синот на Жан Митрев

 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...