Принцот Вилијам за прв пат на забава без Кејт, неговата појава ги изненади сите

Принцот Вилијам приреди традиционална забава, а судејќи по фотографиите, тој беше расположен.Принцот Вилијам се појавил без Кејт Мидлтон, а на забавата која се одржала во градините на Бакингемската палата бил многу расположен и разговарал со толпата.Ова е и негово прво појавување без принцезата од Велс на некои забави, со оглед на тоа што таа се уште се лекува од рак.

Пронајдете не на следниве мрежи: