Џастин Бибер во затвор…

Не е баш најпаметно да ја пее оваа песна таму….Инаку црно му се пишува… 🙂
 
На следниот ЛИНК може да видите која е најопасната закана досега!Инаку црно му се пишува… 🙂
 
На следниот

Пронајдете не на следниве мрежи: