Иронично: “Нескршливиот“ се скрши

Loading...

Нестрпливи сте, атмосферата е подготвена, пуканките испукани, удобната фотелја е загреана, но нешто не е како што треба за идилата да е комплетна. “Нескршливиот“ сепак се демантираше и “се скрши“. Иронично, нели? 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
Нестрпливи сте, атмосферата е подготвена, пуканките испукани, удобната фотелја е загре

loading...