Последни вести

Занимливости

Клонирање на новогодишна елка во Германија

Германија својата совршена новогодишна елка ја бара преку клонирањето. Како што соопштија германските научници тие работат да најдат начин на совршено растење на новогодишна елка која никогаш не умира.    […]

Сцена

Ријана го истетовира и задникот!

Поп дивата Ријана е препознатлива по тоа што секогаш нејзините дела се единствени и неповторливи. Овој пат не изненади, таа ја покажа својата нова тетоважа на совршено обликуваниот задник. Фотографијата […]

Сцена

Сестрата на Цеца Ражнатовиќ носи машки близнаци!

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ во средата ја прослави својата куќна слава, Свети Никола, а гостите таа вечер имаа прилика од пејачката да дознаат дека наскоро нејзината сестра и зет, […]

Филм

„Трето полувреме“ сепак не влезе во трката за Оскар

Македонскиот филм „Трето полувреме“ на режисерот Дарко Митревски, за жал не се најде на Оскаровската листа… Американската филмска академија вечерва ги објави деветте филмови од странско јазично подрачје кои влегуваат […]

Видео

Луди Руси; воделе љубов сред бел ден, сред улица

Анонимни руски пар, веројатно после долгото патување, прилично се расположил за егзибиционистичко водење љубов, па решил на сите кои ќе поминат покрај нив да им подари еден незаборавен поглед, а […]

Технологија

Внимавајте! Тројанец се шири на facebook

Дали ви стигнало известување на Facebook дека сте обележани на некоја фотографија? Лажен e-mail кружи на Facebook. Доколку во inbox ви стигнало известување, кое е прикажано на фотографијата што е прикажана погоре, никако […]

Љубов и секс

Порнографијата низ историјата

Порнографијата се појавила уште од зората на времето на Римјаните и Грците, кои своите сексуални фантазии ги прикажувале преку уметнички слики.   Во ова модерно општество, порнографијата ја гледаме преку […]

Занимливости

Секој треба да има порно ѕвезда во себе

На секој му треба некаков идол кон кој може да се стреми во животот. Да се има идол,е важен дел од процесот на растење. Како ќе се развиете како личност, ако не знаете во која насока сакате да се движите?   […]