Совршен ден на една Македонка

Loading...

Вака изгледа еден совршен ден на една жена08.15 Будење со бакнежи и прегратки
08.30 Вагата покажува 2 килограми помалку од вчера.
08.45 Јадење во кревет. Отварање на подароци (скапи), внимателно одбрани од некој обожавател.
09.15 Када со топла вода и убави млека за тело
10.00 Малку гимнастика со убав и забавен личен тренер.
10.30 Маска за лице, маникир, педикир, миење на коса, балсам, фен.
12.00 Ручек со најдобрата пријателка од некое модно студио.
12.45 Случајна средба со бившата женска на дечкото – подебела за 10 килограми.
13.00 На шопинг со пријателките и неограничен кредит.
15.00 Попладневен  сон.
16.00 Добива огромен букет од таен обожаваел.
16.15 Малку растегање на фитнез, со масажа од млад симпатичен дечко, кој тврди дека се уште не масирал толку секси тело.
17.30 Пробување на брендирана облека пред огледало.
19.30 Вечера со свеќи, танцување со заврзани очи, комплименти.
22.00 Топол туш (сама)
22:50 Истеганување пред спање, и убаво наместен кревет.
23.00 Гушкање,секс со три оргазми.
23.15 Сладок сон во неговите силни раце. 
Девојки, дали се согласувате?!08.15 Будење со бакнежи и прегратки
08.30 Вагата покажува 2 килограми помалку од вчера.
0

loading...
Loading...