Ознака: видео

Видео

КОД – сведочењето на Нинџа и другите кои се дел од 27 априлските настани

КОД – сведочењето на Нинџа и другите кои се дел од 27 априлските настани. Интересна сторија и декомпозиција како и што се случило за време упадот во Парламентот и деновите […]

Живот

Уживала под туш во познат хотел: Американка во шок кога нејзината снимка завршила на интернет, бара 100 милиони оштета

Американката која некој пред три години била снимена додека се туширала во хотел во сопственост на ланецот “Хилтон” во Олбани, го тужела хотелскиот ланец за невнимателност и бара оштета од […]

Видео

Го оставила синот со помалата сестра: Кога мајката влегла во собата имала што да види

Дека љубовта меѓу братот и сестрата е неопислива, покажува и ова видео. Имено, едно малечко дете одлучило да се погрижи за својата сестричка, стара неколку месеци, за да може мајката […]

Занимливости

Дознаваат кој пол е бебето во стомакот на мама, а одговорот не им се допаѓа

Сакале сестричка, а ќе добија братче. Очекувале женско, а нивната мајка ќе роди машко бебе. Овие реакции на мали дечиња се неодоливи и истите мора да ги погледнете. Бура од […]

Живот

Видео ја прикажува разликата помеѓу здрави и бели дробови на пушач

Дали сакате да знаете што цигарите навистина му прават на вашето тело? Ова шокирачко видео ја прикажува разликата помеѓу белите дробови на страстен пушач и здрави бели дробови. Видео ја […]

Вести

Страшни снимки од разорниот земјотрес од 7 степени на Алјаска

Силен земјотрес со јачина од 7 степени според Рихтеровата скала го потресе југот на Алјаска, по што следуваат голем број земјотреси со помал интензитет. Една снимка која се појави на […]

Видео

СКАНДАЛ: Познат Адвокат од Штип фатен на дело како краде паричници!(видео)

Невидено. За жал и ова има. Во тектстов може да погледнете видео снимки од безбедносни камери во Дуќан за чанти, паричници и слично во Штип каде еден познат адвокат и […]

Занимливости

Висеше без облека на тераса од зграда бегајќи од мажот на неговата љубовница – Еве што му се случило

Во овој модерен свет кога секој човек има паметен телефон речиси и невозможно е да не се забележат несекојдневни ситуации низ целиот свет… Па така една таква го насмеа целиот […]

Занимливости

Никогаш повеќе нема да пробате гумени бонбони: Погледнете го процесот на нивно правење

Погледнете го видеото од кое многумина се згрозија. Прикажува како се прават гумени бомбони, а процесот оди нананазад, од бонбона, па… до свиња.