Ознака: видео

Сцена

Водителка направила голем гаф среде емисија во живо

Дека гафовите се случуваат најчесто на емисиите во живо, веќе навикнавме, но на пцовки уште не.При завршување на прилогот, се слушнал гласот на водителката која сочно пцуела, но изгледа дека […]

Занимливости

Не го видел својот газда 3 години: Погледнете ја реакцијата на ова куче

Ова куче „експлодира“ од возбуда кога сфати дека човекот кој на почетокот му изгледал како странец, всушност е неговиот изгубен сопственик.Во ова срцепарателно видео може да се види човек кој […]

Занимливости

Водителка среде емисија го крена фустанот

Романската ТВ водителка Илинка Вандичи ги шокираше гледачите кога на снимање на емисијата панично го крена фустанчето и го покажа долниот веш. Мислела дека внатре влегол пајак.Натпреварувачите, но и оние […]

Занимливости

Стави прашок за миење садови во ВЦ школката- кога ќе видите зошто и вие ќе го направите истото

Затната ВЦ школка е нешто што на сите нас ни смета, а еве како тој проблем можете да го решите.На Интернет се наоѓаат многу видеа од кои можеме да научиме […]

Сцена

Објавено досега невидено видео од убиената Јелена

Исплива приватно видео од пејачката на Гранд, Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, која беше ѕверски убиена.Погледнете како тренирала, храбра и спретна, ова е уште еден доказ дека имала сила да се бори […]

Занимливости

Новинарот не можел да се воздржи кога слушнал како се смее неговиот соговорник

Новинар од една странска телевизија немал поим што ќе го дочека кога ќе се сретне со фармерот Гинус.Иако ниеден новинар не сака да се насмее за време на пренос во […]

Живот

Снимала лавови додека се одмораат, а потоа…

Националниот парк „Кругер“ е највозбудливото сафари одредиште во Африка. Јужноафриканскиот парк е познат по својот исклучително богат животински свет, а се состои од бројни кампови.Една група девојки најверојатно целиот живот […]

Сцена

Цеца предизвика хаос на социјалните мрежи!

Најголемата фолк ѕвезда на нашите простори, Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најсексипилните жени на естрадата.Ќерката на поранешниот фудбалер Владан Лукиќ правела свадба деновиве, а нејзина гостина била и […]

Видео

Oва е најсилниот земјотрес снимен некогаш

Ова е најсилниот земјотрес снимен некогаш. Во 2010 години во Хаити се случи разорен земјотрес. Снимката кажува се. Видеото е повеќе од застрашувачко. Земјотресот беше со јачина од 7 степени според […]