Ознака: лето

Вицотека

Трпе го советува син му: Синко, ти првпат одиш на одмор во Грција, таму има многу ку*ви а тие…

Трпе имал еден син, тој бил оженет и еден ден тој сакал да оди на одмор во Грција. Пред поаѓање Трпе го советува својот глуп син:Трпе имал еден син, тој […]

Сцена

ФОТО: Есма се разладува во Грција: Еве како таа изгледа на плажа!

Есма се разладува на плажите во Грција.Кралицата на ромската песна, Есма Реџепова Теодосиевска, последните денови од топлиот месец јули реши да ги помине во Грција и да се разлади на […]

Сцена

На заслужен одмор: Погледнете каде ужива Лила Филиповска

Лила Филиповска  одмара на вистинско  рајско  одмаралиште.Познатата тв водителка Лила Филиповска и  оваа година замина на заслужен одмор и  тоа ни  помалку  ни  повеќе туку  на Санторини. И  токму од […]

Сцена

Мајката на Карлеуша растура и во 60-та година: Ги стопила килограмите, и е вистинска БОМБА во костим за капење!

Дивна Карлеуша во костим за капење, откако се стесни, изгледа феноменалноМајката на Јелена Карлеуша, чуената радио водителка Дивна Карлеуша, привлече внимание кога, минатата година, со  ригорозен режим изгуби голем број […]

Вести

Фото: Уште еден „револуционер“ си се лади. Ивор Мицковски собира сила за нова епизода ама кога ќе залади

 Дојдоа сончеви денови и „револуционерот“ Ивор Мицковски веднаш најде начин да собере нови сили за нова епизода, ама кога ќе се залади.Колумнистот Ивор Мицковски, кој е близок до СДСМ, на […]