Ознака: мајка

Живот

Ја фотографирала ќерката во смешна ситуација, а потоа сфатила шокантна вистина

Мајка која ја фотографирала својата ќерка во наизглед  смешна поза како стои на ВЦ школкаа изјавила дека била запрепастена од сознанието кое стои во  позадината на се.Стејси Верман Фили објавила […]

Црна хроника

Поради видео игра се обидел да ја силува и ја убил својата мајка!

Тринаесет годишниот Ноа Крукс од Ајова, бил обвинет за убиство и обид за силување на неговата мајка. Тој признал дека го сторил кривичното дело затоа што неговата мајка му ја […]

Занимливости

Чудо: Девојка победила 30 тумори и родила момче

Марија Стошиќ  Митровиќ од Парачин, после три операции, 30 тумори отстранети од матката и пет години борба против болеста пред неколку дена родила момче. За оваа храбра жена докторите велат […]

Занимливости

Дури и бебињата чувствуваат кога мајката и таткото се караат

Мозокот на детето е осетлив на промените во тоналитетот на гласот и реагира на нив, дури и во нивниот сон, според една студија спроведена на Универзитетот во Орегон за бебиња […]

Филм

Мајката на “Величенствениот” глумела во порно филмови!

Небахат Џехре (68), кој во серијата “Величествениот” ја портретира мајката на Величенствениот султан Сулејман, актерската кариера ја почнала со снимање на еротски филмови во Турција. – Пазарот беше голем, но […]

Вицотека

Одлука

Мајката ја испраќа својата ќерка на забава:- Ајде, убаво помини си, и биди добра.- Е па мамо, ќе мораш да се одлучиш.Мајката ја испраќа својата ќерка на забава:- Ајде, убаво […]