Ознака: прељуба

Сцена

ОПСЕСИВНО ЉУБОМОРЕН: Сопругот ѝ сторил нешто ужасно на Тања Савиќ!

Фолк пејачката Тања Савиќ неодамна  признала дека има  проблеми  во  бракот и  дека со  сопругот  Душан Јованчевиќ често  се расправа, а причината  најверојатно била неговата болна љубомора! За работата  да […]

Живот

Слушал како жена му го храни бебето. Одеднаш заѕвонел телефонот и на некого му понудила УСЛУГА…

Луѓето би требало добро да се запознаат пред да стапат во брак и да бидат искрени едни кон други.Можеби тогаш не се случуваат вакви работи: „Ја слушнав жена ми како […]

Живот

Вознемирувачко видео: Свирепо камшикување на жена и нејзиниот љубовник го згрози светот!

На видеото кој го објавил активист за човекови права се гледа жена облечена во традиционална гардероба, која врзана за столб, вреска и се обидува да побегне додека сопругот ја удира.Иако […]

Живот

Ја забременил ќерката на својата девојка

Водителката на „Прељубници“  сега е дел од реалното шоу Фарма. Таа водеше Прељубници, а прељубата се случила во нејзиниот дом. Имено, нејзиното момче Александар (32) ја затруднел нејзината 16 годишна […]