Ознака: слабеење

Живот

Едно од најчестите верувања за слабеењето е целосно ПОГРЕШНО!

Ова е вистината поврзана со вежбањето и слабеењето.Ова е вистината поврзана со вежбањето и слабеењето. Речиси сите справи за вежбање што се рекламираат се поврзани со убедувањата дека ќе ни […]

Живот

Пијте го овој ДОМАШЕН напиток наутро и навечер и гледајте како се ТОПАТ килограмите!

Вежбањето и здравата исхрана се дел од процесот за губење на килограмите. Но, ако сакате да се забрза процесот, тогаш би требало да го пробате овој природен напиток!Потребни состојки: 2/3 […]

Живот

РЕЗУЛТАТИ ПО 24 ЧАСА! Чај за слабеење предизвика глобално лудило!

Рецепт за слабеење од само три состојки, предизвика глобално лудило. Оние кои го пробале велат дека делува за само 24 часа!Подготовка: Зовријте 800 мл вода, тргнете од оган, па додадете […]

Живот

Чај за слабеење од три состојки предизвика глобално лудило: Резултати веќе по 24 часа!

Промените ќе ги почувствувате веднаш, а веќе по седум дена ќе изгубите и  до  8см во обем на половината.Рецептот за слабеење од само три  состојки предизвика глобално лудило, поготово затоа […]

Љубов и секс

Се мразела себе, сопругот не ја видел гола 12 години, ослабнала 57 килограми, но наместо страст следел развод!

Џени Тејт (36 год) од Шрузбери имала речиси 130 килограми и толку се срамела од својот изглед што секогаш носела широка облека и избегнувала секс со мажи со запалено светло. […]

Живот

НАЈЗДРАВИОТ ПОЈАДОК! За еден месец ќе ослабете 5 килограми!

Ова е еден од најздравите и највкусните појадоци, бидејќи содржи витамини и минерали кои го подобруваат изгледот на кожата, косата и го нормализира метаболизмот.Помага во елиминирање на отровите од организмот […]

Живот

Таа САМА измисли рецепт за слабеење и ја ПРЕПОЛОВИ тежината!

Невозможни работи не постојат, бидејќи дури и да се чувствувате изгубени во своите килограми, никогаш не сте далеку од своето слабеење ако сте свесни како да го направите тоа!Англичанката Џесика […]