Ознака: слабеење

Живот

Внесувајте го ОВА секој ден и не грижете се за ТЕЖИНАТА!

Секој ден внесувајте од 2 до 5 милиграми.Секој ден внесувајте 2-5 милиграми, а имајте предвид дека го уништува изложеноста на светлина и високата температура. Витамините играат клучна улога за здравјето […]

Живот

ИМАЛА 136 КИЛОГРАМИ И СЕ СРАМЕЛА ОД ИЗГЛЕДОТ: Ослабела 52 килограми без диета. Еве како!

Лаура Мичетиќ (25) од Тенеси целиот свој живот потајно внесувала поголемо количество на храна и токму така достигнала тежина од 136 килограми.Како што е висока 182 сантиметри, оваа девојка и […]

Живот

СЕ ТРАНСФОРМИРАЛА: Ова е СОВЕТОТ од девојка која ослабела 50 кг

Прочитавме секакви тајни за успешно слабеење, но оваа која ја промовира Џени Јан – Худек сигурно е една од најдобрите.Оваа приказна сигурно ќе им биде позната на сите кои се […]

Живот

Еве ШТО да јадете, што да не јадете и што да правите за го стопите салото во стомакот!

Ако постојано се мачите правејќи стомачни вежби, престанете. Најдобриот начин да ослабнете во пределот на стомакот е да ги следите овие неколку совети.Јадете ги овие намирници: Боровинката е позната по […]