Ознака: тепачка

Видео

Полицаец го патосираше фраерот со Ферари, за овој потег заслужува награда (ВИДЕО)

Едно интересно видео од современиот западен свет, односно од Соединетите Американски Држави. Во САД како што може да забележиме законите и правилата важат за сите. Типот што погрешно си го […]

Видео Занимливости

Масовна тепачка го запрепасти регионот: Се тепале и жени и трудници, еден влетал со автомобил (ВИДЕО)

Во Загреб се случила масовна тепачка во која се пресметале две групи. Имало 20-ина луѓе кои жени, деца и трудници. Се тепале со летви, камења, што им дојде при рака. […]

Видео Црна хроника

Три жени се тепале за еден маж во Кочани – главниот актер во љубовен триаголник

Жестока тепачка на три жени се случувала синоќа во Кочани, причината е маж на возраст од околу 40-тина години кој е главниот актер во љубовен триаголник. Тој, емоционално и физички […]

Балкански убавици Видео

Албанската Мис Универзум со другари брутално претепа сооученик (видео)

Трејси Сејдини која во јуни е избрана за најубава Албанка деновиве се соочува со губење на титулата откако на социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како таа […]

Македонија Црна хроника

Дали контролори на ЈСП тепале патник во автобус?

– Еве во каква држава живееме во која владее законот на посилниот. Линија бр.2 некаде околу 12:35 часот… Двајца контролори на ЈСП буквално со нозе го газеа дечкото. Јас не знам […]

Вести Свет

Нова тепачка во украинскиот Парламент

Во украинскиот Парламент повторно се случи тепачка. Како што пренесуваат украинските медиуми до тупаниците и туркањата меѓу пратениците дошло заради плаката на која се наоѓал украински политичар наречен „Путинов агент“. […]