Ознака: фотографии

Сцена

Северина со нова „тура“ фотографии го запали интернетот

Хрватска пејачка Северина Којиќ (47) ги израдува своите фанови со нови секси фотографии. Таа на својот Инстаграм профил објави неколку нови слики во бикини. Фотографиите меѓу фановите предизвикаа стотици пофалби […]

Занимливости

Сакала да се пофали со собата, но се посрамоти за цел живот: Кога нејзината мајка ги видела фотографиите, се шокирала

Социјалните мрежи можат на човекот да му се вратат како бумеранг, право во главата. Затоа, секогаш и задолжително треба да ја проверите секоја фотографија која ја објавувате. Па дури и […]

Вести

Шокантни фотографии од пожарот во Амазонија, невидена катастрофа за Земјата

Шумските пожари ја зафатија цела планета, црниот чад се шири од Алјаска до Амазонија, а научниците укажуваат дека тоа не е случајност бидејќи јули бил најтоплиот месец забележан во историјата […]

Сцена

Северина мора да ги избрише сите фотографии со синот и повеќе не смее да објавува нови

Хрватската пеачка Северина ќе мора да ги отстрани сите фотографии од нејзиниот син Александар кои ги има објавено на социјалните мрежи, но и не смее да објавува нови. Пеачката има […]

Сцена

Кога ќе ја видите како изгледала во детството се ќе ви стане јасно како станала славна пејачка

Една од најпопуларните пејачки во регионот Северина Којиќ после кратката пауза неодамна своите фанови ги воодушеви со нејзиниот изглед промовирајќи го новиот албум. Во меѓувреме пејачката ги израдува фановите објавувајќи […]

Сцена

Ѕирнете во станот на Станија – секоја девојка сонува за ваков лукзус во спалната соба

Станија Добројевиќ, поранешната учесничка во „Задруга“, позната е по својот луксузен живот, како во Србија, така и во Америка. Познатата старлета ги отвори вратите на својот луксузен дом во центарот […]

Сцена

Целосно поразлична – вака навистина изгледа Карлеуша без фотошоп и филтери

Јелена Карлеуша изгледа фантастично, со беспрекорна шминка, совршено затегнато тело, витка линија, подигнат задник и плочки на стомакот, но само на својот Инстаграм профил. Сосема друга е приказната кога ќе […]