Ознака: хит

Сцена

Нов хит „камбек“ на Вале Гулабица со кој повторно ќе се вивне на врвот на македонското естрадно небо

Да вистина е, Вале Гулабица има нов хит со многу длабок текст кој не може да го смисли секој. Запејте си: „Да да, вистина, и кафето истина, ај друго ќе […]

Занимливости

За љубителите на мачки: Овие апостолки се вистински хит

Компанијата „Нара Гетаја“ ова лето го направи посебно за сите љубители на мачки, дизајнирајќи апостолки во обик на мачка. Овие апостолки може да се купат во девет различни бои, а […]

Занимливости

Глисер на дување е новиот летен хит што ќе направи да се чувствувате како милионери

Летото е веќе тука, па сигурно веќе го планирате вашето викенд бегство со најдобрите пријатели и семејството! Но, ако сакате вистински да се релаксирате, може да биде навистина скапо. За […]

Мода

5 модели на панталони што летово ќе бидат попопуларни од фустанчињата и здолништата

Голем број жени за време на летните месеци ги туркаат своите панталони во задниот дел од шкафот, но изгледа дека оваа година правилата се менуваат. Летните панталони овозможуваат голем број […]

Мода

Пролетна модна приказна – Сако и панталони во пастелни тонови

Доколку сте обожавател на посмирени и удобни модни комбинации, тогаш овој тренд е скроен за вас. Комплет од сако и панталони во нежни, пастелни тонови е последната модна опсесија која […]

Мода

Матурскиот фустан на оваа девојка стана вистински хит: “Мојот пријател не веруваше што гледа

Месеците напорна работа ѝ се исплателе на Сијара Ган, 17-годишна ученичка од Филипини која за својата матурска вечер изработила прекрасен фустан кој веднаш станал хит на социјалните мрежи. Сијара подеднакво […]