Ознака: хит

Мода

Невестите лудуваат за овие необични штикли кои се продаваат со неверојатна брзина

Постојат неколку работи на кои треба да обрнете внимание при изборот за штикли за венчавката. Сакате вртоглаво високи потпетици кои ќе им измамат воздишки на повеќето вљубенички во чевли, или […]

Мода

Во мода е да изгледате глупаво?

Двајца ЈуТјубери решиле да направат еден експеримент, па додека траела модната недела во Лондон го облекле својот пријател Макс најчудно што може. Го облекле во најлоша можна комбинација на бои […]

Мода

Новите фармерки шокираа едни, а други побрзале да ги купат

Британскиот бренд “Boohoo” повторно пушти во продажба необично модно парче. По превртените фармерки и бодито со предна танга, дојдоа на ред тесните тексас фармерки кои имаат заден патент. Иако многумина […]

Сцена

Нема средина – или ќе ја обожавате или ќе ве нервира: Слушнете ја новата песна на Северина

Албумот „Хало“ е од денеска достапен на музичките платформи, а во физички облик ќе биде промовиран кон средината на месецов. На него има 7 објавени и 10 сосема нови песни. […]

Мода

Заборавете на локните и плетенките: Најдобрата фризура за почетокот на 2019-та година

Совршената фризура за зимската сезона е истовремено едноставна и ефективна, елегантна и модерна. Покрај тоа што одлично ќе ја дополни секоја модна комбинација, оваа фризура е најдобриот избор за секоја […]