Ознака: ќерка

Живот

Врската меѓу мајка и ќерка е најмоќната емоција која постои во светот

Љубовта без граници која не слабее под никакви услови или животни промени. Ако се верува на науката, постојат причини зошто врската меѓу мајката и ќерката е една од најсилните кои […]

Магазин

Кој рускиот милијардер ја нашол својата ќерка мртва? 

Рускиот милијардер Игор Цуканов го пронајде безживотното тело на својата ќерка, 17-годишната Катја Цуканова во Лондон, за која постои сомнение дека се предозирала со дрогата позната како „Келвин Клајн3, мешавина […]

Сцена

Дарко Лазиќ проговори за поранешната сопруга и ќерката: „ Многу би скал да се запознае со братчето“

Дарко Лазиќ признал дека неговата поранешна сопруга повеќе одлучува околу нивната ќерка Лорена отколку тој. Лорена се уште не го запознала својот помал полубрат Алексеј, а Дарко не крие колку […]

Сцена

Сите ја знаете Неда Украден, но кога ќе ја видите нејзината ќерка ќе занемете- има три деца, а нема да поверувате со што се занимава

Наследничката на познатата пејачка Неда Украден ретко кога се појавува во јавноста, а веќе со години е посветена на семејниот живот. Јелена Билбиј Миновиќ (39) која е единствена ќерка на […]

Живот

Мајка до својата ќерка: Драга моја, јас ги немам сите одговори, но сакам да ги знаеш овие работи…

Емотивно писмо од мајка до својата ќерка во кое се кажани многу работи. Драга моја, јас ги немам сите одговори, но животот е составен од многу мали ситници кои се […]