Три генерации курви разговараат…

Три генерации курви разговараат:

– Денес, за пушење добиваш само 20 евра.

Мајката:– Еее, ќерко, во мое време, пушење беше 10 евра.

Бабата:– Во мое време, среќни бевме кога ќе внесевме нешто топло во желудникот.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.