Твит на денот

На социјалната мрежа често може да се најдат занимливи и мошне посебни описи и гледања на реалноста. Уредникот сметаше дека овој твит може да се издвои.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.