(ФОТО) Најмалку четири возила оштетени во сообраќајна несреќа пред влезот на Клинички центарПолицијата врши увид на местото на несреќата, по што се очекуваат повеќе детали

Сообраќајна несреќа се случила вечерва на булеварот „Водњанска“ пред влезот на Клинички центар „Мајка Тереза“.

Фото: „360 степени“

Според информации од терен на репортерот на „360 тсепени“, прилично оштетени се најмалку четири возила.

Фото: „360 степени“

Дел од булеварот е затворен, а полицијата го пренасочува сообраќајот.

Неофицијално, судирот се случил меѓу два автомобили, по што оштетени биле и други возила кои биле паркирани.

Полицијата врши увид на местото на несреќата и се очекуваат повеќе детали.

– Реклама –

Пронајдете не на следниве мрежи: