Ексклузивно: Oва се новите играчи на Македонската репрезентација

Oва се новите играчи на Македонската репрезентацијаПо срамниот пораз на Македонската фудбалска репрезентација јавноста започа со шега на сметка на нашите репрезентативци.

Извор: ohrigani.mkПо срамниот пораз на Македонската фудбалска репрезентација јавноста започа со шега на сметка на нашите репрезентативци.

Пронајдете не на следниве мрежи: