Оглас кој ќе ве насмее: На овој човек воопшто не му е лесно!

Морам да го продадам мојот плејстејшн- мојата бремена сопруга сака на педикир!Мојата сопруга ќе се породи за еден месец. Сепак, пред да се породи, таа мора да оди на неколку третмани за убавина како маникир, педикир, фризер, а јас тоа не можам да си го дозволам. Затоа ја продавам својата омилена играчка, „Сони плејстејшн“, за да и ги платам третманите.
 
Со овој оглас, Ненад од Србија привлекол големо внимание. Младата брачна двојка живее само од платата на Ненад, која не им стигнува, и ја трошат на опрема за бебето.
 
Извор: mkd-news.com
 Мојата сопруга ќе се породи за еден месец. Сепак, пред да се породи, таа мора да оди на неколку третмани за убавина ка

Пронајдете не на следниве мрежи: