Ознака: боки 13

Сцена

Забава до зори: Боки 13 со македонскиот џет-сет го прослави претседателскиот статус

Бојан Јовановски, македоскиот екс шоумен, моментален хуман активист, е новиот претседател на Меѓународниот сојуз за цивилно општество ­Скопје со гласови на членови од земјава и Европа  Тој оствари прва средба […]

Сцена

НИКОГАШ не би го препознале: Еве како изгледал Боки 13 пред операциите!

Македонскиот шоумен Бојан Јовановски, познат како Боки 13, стана популарен по пластичните операции и учеството во третата сезона на „Фарма“ во Србија, најгледаното шоу во регионот.Но, Боки изгледал поинаку во […]

Сцена

Боки 13 во Париз! Се замислува дека е Ким Кардашијан

Бојан Јовановски, попознат како Боки 13 отпатува во Париз на одмор и со себе ја поведе својата мајка Јасмина. Јовановски ја посети француската престолнина само неколку дена откако Ким Кардашијан […]

Сцена

Боки 13 доби 1001 роза! Да, добро прочитавте!

Секоја чест за подарувачот на овој прекрасен богат цветен аранжман!Популарниот шоумен Бојан Јовановски или Боки 13 денес полни 30 години, па по тој повод, пристигна и првиот подарок на неговата домашна […]

Занимливости

Боки 13 невеста?

Српскиот портал scandal.rs  објави фотка од контроверзниот шоумен, нашиот Боки 13, на која се гледа како тој позира облечен како невеста. Меѓутоа, неговиот голем шлиц ни откри и нешто многу […]