Ознака: боки 13

Сцена

Боки 13 со закани: Сите фекалии од балканската сцена ќе ги бутнам во оваа ВЦ шоља

Нашиот шоумен и водител, Бојан Јовановски, познат како Боки 13, неодамна го најави својот кам бек на сцената. А дека е навистина загреан за враќањето во медиумите, покажа и со […]

Сцена

Боки 13 ви ги честита празниците во секси костим како Баба Мразица!

Сеуште нема ништо од промената на полот пред телевизиските камери, но тој полека станува дама. Дали е во прашање фотошоп или Боки 13 полека но сигурно се трансформира во жена, […]