Ознака: контроверзни фајлови

Контроверзни фајлови

Викиликс открива: Сатанистичката вечера на Џон Подеста-Вознемирувачка снимка

Викиликс: Протечените мејлови на Клинтон откриваат дека шефот на нејзиниот изборен штаб, Џон Подеста, лани присуствувал на вознемирувачко „духовно готвење“.ЊУЈОРК: Викиликс го објави можеби највознемирувачкиот е-мејл на луѓето во најтесните […]

Контроверзни фајлови

Оваа аномалија ја дигна јавноста на нозе: На фотографиите од Марс се појави ЧИЗМА!

Во навидум пустата сцена на Марс, ловците на аномалии најдоа доказ за марсовски чевел што тажно си стои на површината на црвената планета.Сликата е од 2013 година, но чизмата е […]

Контроверзни фајлови

Поранешен американски маринец тврди: „17 години штитев човечки колонии на Марс од вонземјани“

Поранешен американски маринец тврди дека на Марс има пет човечки колонии и дека 17 години се борел против вонземајни за да ги заштити.Ренди Крамер вели дека како американски војник служел […]

Контроверзни фајлови

ВИДЕО: Човекот за кој се верува дека е Елвис Присли конечно излезе со изјава

„Елвис“ проговори, а мистеријата продолжува:Неодамна, публиката се крена на нозе откако излезе снимка што сите ги увери дека Елвис е жив и се крие во својот дом, маскиран како градинар […]

Контроверзни фајлови

Сите мислеа дека Хитлер е мртов, но се појавија слики што го покажаа спротивното

Се чини дека се уште е актуелна теоријата дека германскиот диктатор не загинал тогаш кога ни е кажано.Во 1944 година, препознатливите мустаќи, залижаната коса и манијакалниот поглед на Хитлер исчезнаа […]

Контроверзни фајлови

ВИДЕО: Научниците во ЦЕРН снимени како прават бизарен сатанистички ритуал

Европскиот центар за нуклеарни истражувања ни приреди возбудлив настан.На бизарната снимка се гледа како група поединци со наметки се собираат околу скулптурата на индискиот бог Шива и до смрт бодат […]

Контроверзни фајлови

СТРАШНО ПРОРОШТВО НА БАБА ВАНЃА: Центар на Исламскиот калифат во Европа ќе биде…

Според видовита прорчица, која често е нарекувана „балкански Нострадамус“, во светот ќе се случи „Голема Исламска војна“, а 2016 година ќе биде „судбоносна за Европа“.„Големи територии ќе се претворат во […]

Контроверзни фајлови

Поранешен советник на Обама: Време е да го признаеме постоењето на вонземјаните

Виш службеник близок до претседателот на САД, изјави дека вистината за НЛО треба да биде откриена на американскиот народ, пренесоа светските агенции.За време на последниот ден од службата во Белата […]