Ознака: старлета

Видео

Ја прашал на колку делови сака да ѝ ја исечат пицата во ресторан- одговорот ги надмина сите бисери на старлетите

Одговорот на ова Британка ќе ве насмее до солзи.Бред Холмс одлучил да ја сними својата девојка Џена Дејвис (22), а подоцна и  да ја избламира со  објава на видеото на […]

Сцена

Парис Хилтон позирала додека нејзиниот дечко лежел повреден

По повод 32-иот роденден, Парис Хилтон организирала забава на планината Сиера Невада каде што со своите пријатели и 10 години помалиот дечко Ривер Випери била на скијање. Следниот ден по […]

Сцена

Фото: Ким е подготвена за сексипилна фотосесија

Фамозната старлета Ким Кардашијан, повторно е пред камерите. Таа се подготвуваше за нова фотосесија, во која на себе носи долго кожно здолниште и градник, кој ги истакнува нејзините предни облини.  […]