Ознака: Јелена Марјановиќ

Сцена

Зоран го познава убиецот на Јелена Марјановиќ?! Откриени нови детали од истрагата на мистериозното убиство на пејачката!

Полицијата која го истражува убиството на Јелена марјановиќ открила дека пејачката ја убил некој  од нејзиното и опкружувањето  на нејзиниот сопруг, но  дека Зоран во  моментот на злосторството  не го  […]

Сцена

Малечката Јана ја бара мајка си: „Пораснав, а мама уште ја нема“

Пејачката на Гранд Јелена Марјановиќ на денешен ден ќе наполнеше 34 години да не беше сурово убиена на 2 април годинава додека трчаше на насипот во Борча.Нејзиниот сопруг денеска ќе […]

Сцена

Му стигна порака која не ја очекувал: Сопругот на убиената пејачка ги прославил првиот роденден без Јелена!

Зоран Марјановиќ, сопругот на свирепо убиената Јелена Марјановиќ го обележав 38- от роденден  во  кругот на семејството. Една од оние кои  му  го  честитале роденденот била Рада матиќ од Виена, која […]

Сцена

ФАТЕН НА ДЕЛО: Сопругот на убиената пејачка и ќерката Јана пред станот на момчето уапсено на гробот на Јелена!

Семејниот автомобил на Марјановиќ е виден во Светогорска улица, паркиран точно преку улица на влезот на зградата во која живее Никола Маријоковиќ, кој е приведен на четириесетдневниот помен на брутално […]

Сцена

НА ОВА СЕ ЧЕКАШЕ: Прозборе малата Јана, еве што кажа за ноќта кога исчезна нејзината мајка

-Тато тргна ја бара и почна да ја довикува. Јас се уплашив бидејќи не можев да го стигнам….Јана Марјановиќ, петгодишната ќерката на монструозно убиената Јелена Марјановиќ од Борча, ѝ рекла […]

Сцена

НОВ СВЕДОК: Семејството Марјановиќ е во Црната Ружа, Јелена е убиена во САТАНИСТИЧКИ РИТУАЛ!

Семејството на убиената пејачка Јелена Марајновиќж е во сатанистичката секата Црна Ружа, чие седиште во соседна Србија е во градот Суботица, тврди за „Информер.рс“ С.Г. (60) од Белград која вели […]

Сцена

Рада од Виена не престанува да ја шокира јавноста, сега открива дека со Марјановиќ ќе…

Радмила Рада Матиќ од Виена, со која вдовецот Зоран Марјановиќ  се допишувал  23 дена по убиството на неговата сопруга, пејачката Јелена Марјановиќ Крсмановиќ, не престанува да ја шокира јавноста.Откако  пред […]