Фото: Вака изгледа охридска полнета пиперка!

Како полнат пиперки охриѓани?На фотографијата може да видите како охриѓани полнат пиперки.
Извор: ohrigani.mkНа фотографијата може да видите како охриѓани полнат пиперки.
Извор:

Пронајдете не на следниве мрежи: