Ознака: жељко јоксимовиќ

Сцена

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ итно оперирана?!

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована Јоксимовиќ е итно оперирана на Клиничкиот ценар во Србија. Јована во саботата во подоцнежните часови почуствувала силни болки во пределот на стомакот, пришто се обратила за лекарска […]