Ознака: смешно

Видео

Видео: ОВАА СТАРИЦА НЕ ЗНАЕЛА ДЕКА ЈА СНИМААТ: Сега цел свет зборува за тоа што го направи на паркингот!

Оваа старица изгледа била одлична танчерка во младоста и изгледа дека не ги заборавила танчерските движења…Со секоја наредна година стануваме постари и постари, но не е вистина дека се исчезнува […]

Видео

Видео: И приреди непријатно изненадување и паѓаше од смеа

Момчето кој фино се забавува зад камерата додека на доста непријатен начин незгодно ја преплаши девојката која спиеше на плажа, сигурно не си помина баш најдобро после тоа. Погледнете што […]

Занимливости

Неверојатна вештина: Фризер ги шиша своите клиенти со превез на очите

Олег Максаков е украински фризер кој работи на косите на своите муштерии на многу необичен начин – со превез преку очите. Сите негови клиенти признаваат дека биле загрижени со исходот […]

Видео

Ексклузивно видео: Златна Бубамара 2013

Во соработка со republika.mk, ви пренесуваме две видеа од вчерашната атмосфера во Универзалната сала. Златната бубамара на популарноста секоја година се чека со нетрпение, па затоа ви даваме ексклузивна можност […]

Занимливости

Се скарале на Св. Валентин па му го одгризала јазикот

Бакнежот на празникот Св. Валентин за еден пар отиде во погрешна насока, кога 51 годишната Елен Кук на своето момче му одгриза парче од јазикот среде една расправија. Таа моментално […]