Ознака: старлета

Сцена

Српската старлета Анџела доживеа страшна сообраќајка

Познатата српска старлета со потекло од Македонија, Анџела Вештица, имаше тешка сообраќајка со својот автомобил.Таа била со другарка во автомобилот, а двете со повреди завршиле на Ургентен. Анџела се чувствувала […]

Сцена

Имав секс со Роналдо, а потоа ми даде 300 евра за такси

Само еден ден по добивањето на златната топка Кристијано Роналдо се најде на удар од таблоидите.Португалскиот магазин „TV Guide“ вчера излезе со насловна страна на која пишува дека Роналдо ја […]

Занимливости

Вака треба да изгледа совршеното женско тело

За британската старлета Кели Брук и нејзините облини сигурно сте слушнале. Британката во најновото истражување кое беше направено на универзитетот во Тексас, беш прогласена за жена со идеално тело и […]

Сцена

Најголем тв блам! Водител среде емисија ѝ го соблекол фустанот и сите ѕвереле во нејзините голи гради

Шпанската старлета Јола Берокал не можела да верува што ѝ сторил водител среде емисија.Шпанската старлетаЈола Берокал (46), била во центарот на вниманието кога водителот на емисијата во која гостувала, одеднаш […]

Сцена

Потполно НЕПРЕПОЗНАТЛИВА! Старлетата веќе не изгледа вака!

Верувале или не, познатата старлета Амбер Роуз изненади со својот нов изглед.Најпрепознатлива освен по облините, е и по русата кратка коса, но денес изгледа потполно поинаку! Во своето шоу, ставила […]

Сцена

Првата старлета во светот се кае за своето минато

Тара Палмер-Томкинсон била една од првите лица кои се познати само затоа што се познати. Членката на британската аристократија, на која принцот Чарлс ѝ е кум, некогаш ги красела страниците […]