Ознака: џастин бибер

Инстаграм Сцена

Џастин Бибер е болен, изјавата ја пласираше на својот Истаграм

Како што самиот потврди на својот истаграм профил, Џастин Бибер е болен од неизлечива болест. „Многумина би зборуваат дека изгледам пропаднато, дека се дрогирам и слично, а не гледаат дека сум […]

Сцена

Лек против депресијата: Џастин Бибер се почасти со вила вредна девет милиони евра

Во последно време пејачот Џастин Бибер поминува низ лош период, а покрај него е неговата сопруга, манекенката Хајли Болдвин. Пејачот не крие дека подолго време е во депресија и дека […]

Сцена

Селена Гомез и Џастин Бибер повторно во љубов

Џастин Бибер и Селена Гомез овие денови се главна цел на папараците. Популарните пејачи, кои ја раскинаа долгогодишната врска пред околу три години, повторно прават сè заедно изминативе неколку дена. Папараците […]

Сцена

Фановите го молат Џастин Бибер да ја откаже турнејата

Поради опасноста од терористички напади, фановите на Џастин Бибер, на социјалните мрежи го молат младиот пејач да ја одложи својата турнеја во Велика Британија.Голем број фанови ја истакнаа потенцијалната опасност […]

Сцена

Никој не им верува: Еве што правел Џастин Бибер со 7 манекенки во загребската хотелска соба!

Тие на лице место морале да потпишат договор во тајност, според кој не смеат со никој да ги споделат деталите за интимните моменти што ќе ги поминат со пејачот.Само потпишете, […]

Живот

Момчето ја изневерило, но нејзината одмазда нема да може да ја заборави во наредните 17 години: Еве и зошто!

Запознајте ја Хариет, девојка од Британија која смисли генијален план да му се одмазди на бившото момче кое ја изневери. Случајно, сред нивната драма се најде ни помалку ни повеќе, […]